Srpen 2016

Mitchell Brunings

23. srpna 2016 v 13:55 | Petr |  Neuvěřitelné soutěžní talenty
Dneska se podíváme na talenta Mitchella Bruningse, účastníka holandské pevěcké soutěže "The Voice of Holland". Když tento skromný chlapík vstoupil na pódium a začal zpívat hit Redemption Song od Boba Marleyho, porota zůstala jako opařená. A není divu. Poradil si s tím neuvěřitelně. Kdybych zavřel oči, uvěřil bych, že Bob Marley vstal z mrtvých, nebo se reinkarnoval do nového těla. Teh hlas je neuvěřitelný! Naprosto k nerozeznání od originálu a za sebe bych řekl, že se mi líbí snad dokonce ještě víc.


Tenhle muž je ale přesně důvod, proč se nekoukám na pěvecké soutěže. Co tím mám na mysli? No, myslíte si, že tenhle chlápek tu soutěž vyhrál? Správně, nevyhrál. Ale jak je to možné? Co může být větší zázrak, než samotná reinkarnace Boba Marleyho, krále reggae? Kdo ze soutěžících mohl zpívat lépe? Vždyť Mitchell provedl naprosto bezchybný profesionální výkon. Začínám ztrácet víru v lidstvo :(.

TAG: Jakou písničku si nechám zahrát na pohřbu?

22. srpna 2016 v 20:03 | Petr |  Tagy

Zatímco jeden z minulých tagů "Jak se bude jmenovat moje dítě?" byl poměrně optimistickým, dneska se podíváme na pravý opak. Na něco poněkud pesimističtějšího. Dnešní tag bude... (jo, napínám vás zbytečně, protože už jste si to dávno přečetli v titulku) ... "Jakou písničku si nechám zahrát na pohřbu?"

Nikdy jsem - otázky

19. srpna 2016 v 15:37 | Petr

Jelikož jsem velký fanda alkoholických her, rozhodl jsem se, že vám zde poskytnu můj vlastní seznam otázek do hry "nikdy jsem", který jsem dával dohromady hezkou řádku dní a který v podstatě neustále aktualizuji. Otázky jsem rozdělil do čtyř kategorií, podle toho, jak moc osobní a pohoršující jsou. Takže můžete začít pěkně zlehka a nebo se do toho vrhnout po hlavě a pustit se rovnou do těch největších prasáren.
Tento seznam by vám měl vystačit na jednu pěkně dlouhou prochlastanou noc. Tak doufám, že si to pořádně užijete! Do komentářů mi pak klidně napište nějaké zajímavé příhody, které jste při chlastačce s mým seznamem zažili!

Jsou svalovci vylízaní?

18. srpna 2016 v 11:57 | Petr |  Témata týdne

Pokud mi něco dokáže opravdu pohnout žlučí, jsou to nesmyslné předsudky. Bohužel, naše společnost je jich plná až k prasknutí. A je to hanba. Předsudek, který bych chtěl rozebrat v dnešním článku, je velice známý a velmi často používaný. A to sice: "Svalovci jsou jen tupí vylízanci.", "Kulturisti jsou primitivní blbci", "Steroidy už jim vytlačily mozek z hlavy.", "Ty už maj místo mozku jen svaly." a blablablablabla!

DILEMA 04: Komunismus nebo nacismus?

17. srpna 2016 v 15:47 | Petr |  Dilemata (anketa)
Dnešní dilema bude tak trochu politické. Žili byste raději v zemi, kde vládne:

Nacismus


nebo raději:

Komunismus?

A co se týče mé odpovědi: Je to těžké dilema. To je jako volit mezi ochrnutím a autismem. Oba režimy jsou stejně špatné, sice je každý na úplně druhé straně, ale oba jsou vyhnané do stejného extrému. Oba režimy zapříčinily smrt mnoha lidí. Já jsem ani jednu dobu na vlastní kůži nezažil. Takže nemůžu soudit objektivně. Nicméně, když se na to podívám z pohledu vlastního bezpečí, volil bych nacismus. Proč? Protože je zde větší šance, že bych přežil bez úhony. Vypadám jako typický árijec - bledý, blonďatý a modrooký. Krom toho nacisté milovali a uznávali germánské a vikingské předky, ve kterých mám zálibu i já. Zatímco komunistický režim by mě asi velmi rychle odstranil, protože s ním bych se neshodl na ničem.

TAG: Co nesnáším

15. srpna 2016 v 12:05 | Petr |  Tagy

Téma dnešního tagu je jako vždy velmi prosté. Budeme zde řešit jednoduchou věc - a sice: co nesnáším! Narozdíl od tagu "Věci, co miluji" nebudu do přiložených tématických obrázků dávat gify týkajícíc se oněch konkrétních věcí, ale raději gify, které vyjadřují mou reakci na dané podněty. Jdeme na to!

DILEMA 03: Děvkaře nebo panice?

12. srpna 2016 v 13:33 | Petr |  Dilemata (anketa)
Dnešní dilema bude určeno pouze pro dívky, slečny a ženy. Otázka, kterou bych zde chtěl řešit totiž zní: Začít si něco raději:

S panicem


nebo raději

S děvkařem?


S tím "začít si" nemám na mysli hned rovnou vztah. Do začátku třeba jen sex, z něhož se ten vztah může časem i vyklubat. Dnes se pochopitelně zdržím vyjádření vlastního názoru, neboť nejsem holka a neumím se proto tak úplně vcítit do situace. Nicméně, vaše odpovědi mne vskutku zajímají! Odpovídejte tedy pravdivě dámy! Je to anonymní a nikdo vás nebude soudit.

TAG: Jak se bude jmenovat mé dítě?

11. srpna 2016 v 19:21 | Petr |  Tagy

Dnešní tag bude velmi zajímavý. Tématem totiž je: Jak se bude jmenovat mé dítě? Přestože děti jsou pro mě ještě hudbou daleké budoucnosti, už teď mám jasno v tom, jak se budou jmenovat. Teď už mi zbývá jen najít si manželku, která bude stejný magor jako já a která bude s těmi jmény souhlasit. Proč to říkám? Poněvadž jména, která jsem si pro potenciální potomky přichystal jsou poněkud... neobvyklá. Ale tak co, když může mít Erik Meldik z Viralbrothers za syna Anakina...

DILEMA 02: Šikana

11. srpna 2016 v 18:09 | Petr |  Dilemata (anketa)
Dnešní otázka se bude týkat šikany. A sice, byli byste radši, aby:

Bylo vaše dítě šikanováno


nebo aby:

Bylo vaše dítě šikanátorem?

Co se týká mé odpovědi, tak je to fakt těžké dilema. Ale byl bych asi raději, aby moje dítě šikanovalo ostatní. Rozhodně to není nic, za co bych měl na svého syna být hrdý, ale zatímco šikanovaný jedinec si většinou odnáší psychické, či fyzické následky, šikanátor žádnou újmu neutrpí. A podle mě je jednodušší odnaučit agresora násilnickým sklonům, než udělat z oběti sebevědomého suveréna, který se nenechá šikanovat. A viděli jste film "Zlo mezi námi"? Tam byl taky hlavní hrdina nejdříve šikanátorem, ale později se z něj stal fajn kluk. Kdežto ve filmu "Zkažená mládež" byl hlavní hrdina obětí od začátku až do konce.
Krom toho musím přiznat, že moje ego by asi neuneslo, kdybych věděl, že můj syn, má vlastní krev, je ve škole neoblíbený a šikanovaný.

Má oblíbená psí plemena

10. srpna 2016 v 22:00 | Petr |  Vše o mně

Rozhodl jsem se, že v tomto článku vám ukážu seznam svých oblíbených psích plemen. Preferuji velká plemena, proto jsou psi z mého seznamu povětšinou docela velcí macci. Také mám rád psy, kteří jsou fyzicky aktivní - žádní gaučoví povaleči. Povětšinou se jedná o ovčáky a pastevce. Důležitý je u psa také štěkot. Psí štěkot musí být majestátní a budit respekt, aby dokázal zahnat potenciálního nepřítele. Pokud pes štěká hysterickým stylem "ňafňafňafňafňaf", tak to není žádný pes, ale obyčejný smeták na podlahu. Správný hafan musí štěkat stylem "wuf wuf!" Bohužel, většinou ti nejmenší hajzlíci jsou nejvíc agresivní... Ale tak to platí i u lidí, takže se není čemu divit.