TAG: Věci, co miluji

10. srpna 2016 v 20:46 | Petr |  Tagy

Téma dnešního tagu je velmi jednoduché: "Co miluji". Vzhledem k tomu, že miluji opravdu spoustu věcí a vzhledem k tomu, že v názvu tohoto tagu není zmíněno žádné konkrétní číslo, můžete očekávat, že dnes se opravdu rozepíšu! Chcete-li se o mne tedy dozvědět další informace, čtěte dál!

Sex


Vážně to potřebuje nějaký další komentář?

Podvazky


Můžu to vidět třeba po tisícátý, ale stejně z toho vždycky chčiju Magi v kostkách. Zřejmě mám na to asi fetiš, kdoví :D. Ale vsadím se, že určitě nejsem jediný, koho to vzrušuje. Schválně, pánové, jak to máte vy? Napište do komentářů!

Těsný náhrdelník Black Tattoo Choker


Vůbec netuším, proč jsem na to tak ujetej. Je to jen taková maličkost, takový nepatrný módní doplněk... A přesto mě to na holce okamžitě upoutá. Jakmile to vidím, okamžitě mám chuť té holce ten krk políbit :D.

Punčochy / nadkolenky


Další věc, ze které jsem vždycky zaručeně na větvi! A zároveň je to taky i jeden z důvodů, proč tak miluji otaku holky a metalistky. Ty mají totiž většinou vpiči a klidně nosí nadkolenky i na veřejnosti.

Travise Fimmela


Ehem, teď si trochu připadám, jako nevyzrálá patnáctka, která se ve svém pokojíčku tajně po večerech líbá s plakátem Justina Biebera, ale nemůžu si pomoct. Travis je prostě charismatickej týpek. Bejt holka, vsadím se, že nad jeho fotkami pravidelně masturbuji :D. Má skvělou mimiku, zbožňuju ty jeho obličeje, úšklebky, v jednu chvíli je úplně vážný, ale vzápětí se směje.

Hezké dívky


Tak přirozeně, že. Jsem prostě chlap, tak co čekáte :D. Mám však takovou podivnou závislost. Kdykoli vidím hezkou dívku, nedokážu jí neoslovit. Ale ony jsou prostě všude! Kamkoli jdu - na koncert, do hospody, do kavárny, do knihovny, do posilovny. Měl bych se toho zbavit, jinak mi z toho dříve či později bouchne hlava ...

Velký kozy!


Ale musí být pevný! Koziska #NaKokršpaněla, který holka vláčí po zemi, mě moc neberou. Nicméně, vy holky, které máte chudší arsenál, nemusíte smutnit! Spoustu kluků, které osobně znám, preferuje menší. A dokonce i mě se to v některých případech líbí. Rozhodně kvůli tomu nemusíte mít komplexy, či pošramocené sebevědomí :).

Whiskey


Nejlépe Johnnie Walker, Tulamore Dew, John Jameson, krásně vychlazenou, s ledem. Mňam! Může být něco lepšího? No, ale vlastně jo, záleží na mém aktuálním rozpoložení. Někdy mi ke štěstí stačí obyčejné pivo, jindy víno, nebo medovina.

Korzet


Například právě i korzet je jeden z mnoha pádných důvodů, proč mám takovou slabost pro metalistky. To jsou totiž jedny z mála (snad kromě gothiček a emařek) holek, které korzety nosí. Nicméně, nic se nemá přehánět. Pokud má holka pas tak úzký, že by prolezla i klíčovou dirkou, tak to už se mi teda fakt nelíbí. Všeho s mírou.

Sparťany


Miluji a obdivuji Sparťany! Ve své době neporazitelní v boji na otevřeném prostranství. Jsou mi velkou inspirací. To byli alespoň praví muži! Ne jako dnešní pseudo-kluci, kteří nosí rovný kšilt, růžová trička, kalhoty u kolen a buzna-vaky. Nezdolní, neústupní, houževnatí, stateční, loajální, čestní, silní a disciplinovaní! To byli Sparťané! Mnozí dnešní lidé by si z nich mohli vzít příklad. Ten, kdo se trochu zajímá o historii, ví, že ve filmu Bitva u Thermopyl byli Sparťani poněkud idealizovaní. Nicméně, spartskou výchovu by si měl alespoň na chvíli prožít každý dospívající kluk.

Ženské rty a úsměv


Jakmile se na mne dívka usměje, nejraději bych se v tu chvíli štěstím rozpustil jako nanuk v parném létě. No řekněte sami, kdo z vás nemá rád, když se na vás zástupce opačného pohlaví usměje?

Ploché bříško


Jo, jo, já vím, je to už x-tá věc, která se týká těl holek, nebo jejich vzhledu. Tak mě hlavně neukřižujte hlavou dolů :D. Jo, jsem povrchní, ale vězte, že přestože vzhled je to, čeho si všimnu jako první a to, co ve mě vyvolá impuls k nějaké akci, povaha holky je pro mne také velmi důležitá. A s nějakou krávou bych si nezačal, ani kdyby měla tělo, jako by ho vytesal sám Bůh.

Absurdní a černý humorAbsurdní humor je nepředvídatelný a potrhlý. A černý humor, ten je... ten je zase zkrátka a dobře vtipný! Ale chápu, smysl pro černý humor je jako nohy - někdo ho má, někdo ne... Ok, tohle už je ohraný, ale stejně jsem si to nemohl odpustit :D. Zkrátka, srandu si musí umět člověk udělat ze všeho... klidně i z hovna u pěšiny.

Metal


Evidentně. Co vám mám povídat... metal je zkrátka hudební styl mého života. Je stejně tak úžasný, jako metalová komunita. Jistě, v každém pytli jsou shnilá jablka a ani metalisti nejsou výjimka, ale většina z nás se k sobě chová jako bychom byli jedna velká rodina. Jen díky metalu jsem poznal spoustu zajímavých lidí a nových přátel. Metal není jen hudba, je to životní styl, kterému zasvětíte celý svůj život.

Anime

V poslední době už se na něj zas tak moc nedívám, jen tak akorát - všeho s mírou. Když zrovna nemám do čeho píchnout. Rozhodně nejsem žádný otaku, nebo anime-maniak. A každé anime taky nemusí být dobré... nicméně, můžu vám garantovat, že většina z nich je daleko lepší zábava než Ulice, Růžovka, nebo Babicovy Dobroty. Nejlepší je však komunita anime fanoušků, díky ní jsem poznal plno přátel a zajímavých lidí. Nejraději mám stejně ale otaku holky - šílený a roztomile potrhlý. Úplná změna oproti klasice. Krom toho taky často cosplayujou a pro to mám též velkou slabost.

Mártyho frky

Čeština je tak krásný jazyk! Jen díky němu si lze chytře hrát se slovíčky a vytvářet nejrůznější slovní hříčky. A právě na tom se zakládá humor Mártyho a jeho frků. S tím, že mám rád Mártyho frky souvisí a onen černý humor, protože i ten se v jeho tvorbě často objevuje.

Severské státy


Nádherná panenská příroda, fjordy, vyspělý průmysl, Dudesoni, vikingové, vysoká kvalita života, metal, Laponci, zima, milí lidé a krásné blonďaté a modrooké holky. Jednou se chci do všech severských států podívat a nějak dobu tam žít.

Slovanskou, keltskou, germánskou a vikingskou kulturu a mytologii


Pohané a jejich kultura je zkrátka fascinující. Líbí se mi jejich čistý styl života spjatý s přírodou, lovem, vírou v tradiční bohy a bojem. V těch dobách ještě náboženství nemanipulovalo s lidmi tolik, jako později křesťanství. Myslím, že v něčem bychom si měli z našich předků vzít příklad. Buďme hrdí, že jsme Slované!

Přírodu


Příroda je jediné místo, kam se dá v dnešní době ještě utéct před všudypřítomným shonem a chvatem. Od dnešní uspěchané doby. Jen tak zajít do lesa, lehnout si do trávy a relaxovat. Nebo se nechat omývat jemným deštíkem. Poslouchat zpěv ptáků, sbírat houby, lesní plody a bylinky. Být na chvíli součástí matky Země. Každý by to měl čas od času zkusit, jít si jen tak pročistit hlavu...

Posilování


Posilování by u každého správného muže mělo patřit k běžné součásti péče o své tělo. Nějakou tu svalovou hmotu by měl mít každý chlap, svalnatí lidé jsou houževnatější a méně trpí nemocemi. Ve stáří pak nemají problém ohnout se pro něco na zem, nebo vyjít do schodů. Muži pak díky němu mají více testosteronu. A navíc je to zábava.

Vousy


Chápu, že každý má jiný vkus, ale musím podotknout, že většina slavných herců vypadá mnohem lépe s vousy. Třeba zmiňovaný Travis Fimmel - bez vousů je to úplně jiný člověk. A v mém případě to platí také. Bez vousů vypadám jako blbec... nebo už jsem na ně spíš zvyklý... Ale každá správná žena má vousy ráda! A já taky. Ale jednu věc musím ještě podotknout - když má vousy žena, tak je něco špatně :D.

Povídky Šimka a Grossmanna


Pokud nevíte, kdo tito dva autoři jsou, marš pryč z mého blogu :D! Jedná se o velmi inteligentní, geniální, originální a nápaditý humor. Všechny povídky už jsem slyšel i četl snad stokrát. Ale přesto mě dokážou pořád a pořád dokola rozesmívat. Tito dva pánové byli zkrátka legendární dvojka, kterou už asi zřejmě nikdo nepřekoná. Mám rád i dnešní humor, ale musím říct, že zatím těmhle dvoum nikdo nesahá ani po kotníky.

V dnešním tagu už bych taky konečně mohl někoho zatagovat, že? Koneckonců, takhle by to mělo fungovat. Okay, takže taguji: Dubious cat, Nikki Allen, sarushef a Kerr.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 10. srpna 2016 v 21:09 | Reagovat

Hehe, řekla bych že souhlasím se vším, ale zas tam překáží to anime :D ale jinak supr výběr, jestli něco dám dohromady, taky se přidám :)

2 Princezna Princezna | E-mail | 11. srpna 2016 v 18:56 | Reagovat

jo, korzety, podvazky, to jsme na tom stejně, akorát já je ráda nosím na sobě (bohužel nejsem až tak zapřísáhlá metalistka, že bych v tom chodila na veřejnosti, takže to mám pro své soukromé potěšení spíše :D)

jak často takový viking jako ty zažívá skvělý sex? :P

a chybí ti tam runy... btw umíš jimi psát a číst (já jo... éé teď se možná trochu chlubím) :D

3 Moderní Viking Moderní Viking | Web | 11. srpna 2016 v 19:25 | Reagovat

[2]: S tím sexem je to tak, jak se zrovna zadaří. Nechci se zatím vázat, takže převážně jednorázovky a kamarádky s výhodama :D.
Co se run týče, líp mi jde jejich čtení než psaní :D.

4 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 12. srpna 2016 v 17:38 | Reagovat

Aha, beru zpět předešlou žádost o vysvětlení, už to chápu. Nelze odmítnout! Zítra!

Co se týče položek tvého seznamu - tvé požadavky na ženy jsou pochopitelné a já ti fandím! Já bych tě ovšem velikostí svého hrudníku velmi zarmoutila:D Ten týpek, Travis, vypadá zajímavě. Díky za tip :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama