TAG: Co nesnáším

15. srpna 2016 v 12:05 | Petr |  Tagy

Téma dnešního tagu je jako vždy velmi prosté. Budeme zde řešit jednoduchou věc - a sice: co nesnáším! Narozdíl od tagu "Věci, co miluji" nebudu do přiložených tématických obrázků dávat gify týkajícíc se oněch konkrétních věcí, ale raději gify, které vyjadřují mou reakci na dané podněty. Jdeme na to!Nesnáším:

Když klukovi kouká kasa


Jakmile vidím nějakýho kluka, jak sedí někde na lavičce, je sehnutý a leze mu přitom jeho chlupatá řiť, okamžitě se mi obrací kufr naruby. Sakra, hlídejte si to, borci! Kupte si teda pásek, kšandy, nebo upnutější rifle. U holek mi to samozřejmě nevadí, pokud zrovna neváží třista kilo :D.

Když někdo řekne, že anime jsou "čínský pohádky pro děti".


Podejte mi pistoli, prosím. Protože je to naprostý bullshit a ani jedna z těchto tří informací není pravdivá. Není to čínský, nýbrž japonský. Nejsou to pohádky - může to být jakýkoli žánr - detektivka, horor, fantasy, komedie... A není to ani pro děti. Mnohá anime jsou 15, či 18+. Objevuje se v nich násilí, sex a jiné věci mládeži nepřístupné.

Když někdo řekne, že metal je "blití do mikrofonu".


Vole, ti vaši popoví zženštilí pseudo-zpěváci zase zní, jako by je přitom někdo tahal za koule, které stejně nejspíš ani nemají. A to blití, jak vy říkáte, se odborně nazývá growling a screaming, případně pig squeal. A jsou to sakra náročný techniky. Takovej Bieber by nevydržel odzpívat ani čtvrtku metalovýho koncertu. Ale to je samozřejmý. Pop music je stejně celá jen o vzhledu. Ukažte mi popovýho zpěváka, kterej je ošklivej. Žádnej není! Kdyby Bieber vypadal třeba jako kluk, co ukradl řetízek, tak kdo by ho poslouchal? Kdo by si vyvěšoval do pokoje jeho plakáty? Naproti tomu, spoustu metalových kapel hraje v maskách, nebo převlecích a nikdo pořádně ani neví, jak hudebníci vypadají. A všem je to jedno, protože je poslouchají kvůli hudbě a ne kvůli vzhledu.

Když někdo řekne, že tetování a piercingy mají jen feťáci a kriminálníci


Většinou to bývá starší generace, myšlením zaseklá ještě někde v komunismu, kde všichni museli vypadat a chovat se stejně a ten, kdo vystoupil z řady, byl okamžitě odstraněn.
Piercingy mě nějak nelákají, ale na tetování mi nesahejte! To když slyším, tak mám vždycky chuť vraždit. Však tetování má dneska kde kdo a vůbec o tom ani nemusíte vědět - třeba ho nosí schované pod oblečením. Hrozně mě dostávají pohledy babiček v MHD. Nejdříve na mě zírají jako na vraha, ale jakmile je pustím v přervaném autobuse sednout, spadne jim čelist a najednou neví, co si myslet.

Když holka kouří.


Samozřejmě mám na mysli cigarety. Všechno ostatní je naopak vítáno :D. Bohužel se mi to stává poměrně často. Vidím někde pěknou holku, už už vykračuji, abych jí oslovil a ona najednou vytáhne cígo a zapálí si. V tom okamžiku tam házím zpátečku a už se po ní ani neohlédnu. Ne, hulení fakt u holky netoleruju ani kdyby byla sebekrásnější. Nechci se líbat s popelníkem.

Když má holka kníra, nebo chlupaté podpaží


Jasně, že to je vaše věc, holky. Ale pak si nestěžujte, že vás nikdo nechce. Protože fakt neznám nikoho, kdo by vyhledával holky s chlupatým podpažím. Jo, někteří kluci mají rádi chlupatou kundu, ale o milovníkovi podpažních pralesů jsem teda ještě neslyšel. Znám spoustu holek, které by mohly být mnohem hezčí, pakliže by o sebe trochu více dbaly. A je to velká škoda!

Když někdo vykládá jeden vtip za druhým, přesto, že je neumí vyprávět


Vtipy jako takové mám moc rád. Nejlépe, když jsou pořádně černé. Nicméně, opravdu nesnáším, když nějaký člověk začne vyprávět jeden vtip za druhým, přestože to neumí vůbec podat. Většinou se zadrhává, pokazí pointu nebo dokonce v půlce vtip poplete a musí začít od začátku. To úplně kazí celým dojem ze vtipu. Nejhorší však je, že i když se posluchači nuceně zasmějí, snaživého vtipálka to neodradí a vesele se pustí do vyprávění dalšího vtipu.

Když někomu napíšu a on se přesně zrovna v momentě odeslání zprávy odhlásí


Tak tohle se mi stává kurva často! A už mi dochází trpělivost. Platí zde jedno takové nepsané pravidlo - o čím naléhavější věc se jedná, tím spíš se to stane. Ale sakra, řekněte mi někdo z vás matematiků a ajťáků, jaká je asi pravděpodobnost, že člověk odejde zrovna ve chvíli, kdy mu odešlu zprávu? Ještě s přihlédnutím na fakt, že kdykoli ho nepotřebuju, tak dotyčný na Facebooku vysedává celej den?!

Nuže, to je pro dnešní tag všechno. Samozřejmě není vyloučeno, že tento článek budu dodatečně upravovat a přidávat další věci, které mě serou. Protože v tuhle chvíli si samozřejmě ani na všechny nevzpomínám.
Sice bych měl dnes někoho zatagovat, ale kašlu na to, nesmím to se spamováním mých oblíbených blogerek přehánět :D.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kerr Kerr | Web | 15. srpna 2016 v 13:55 | Reagovat

Achjo, naprosto se vším souhlasím, fakt s každým bodem. Akorát co bych chtěla podotknout, to odhlašování- není to tak, že napíšeš zprávu, a ukáže se ti "aktivní před 1 min."? Protože to je naprosto normální,ten člověk prostě není online už delší dobu, jenom se to neukazuje :D To se mi stává taky.

2 Vigidonské království Vigidonské království | Web | 15. srpna 2016 v 15:43 | Reagovat

Moment, on pořád ještě někdo říká, že metal je blití do mikrofonu? Já myslela, že tenhle blud je už léta přežitkem. Vždyť je nejméně deset druhů metalu, o kterých se tohle říct nedá. ;-)
A taky nesnáším, když někomu kouká z kalhot holořiť.

3 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 15. srpna 2016 v 17:57 | Reagovat

100% souhlas, ač se přiznám, že má ústa tu cigaretu už párkrát v životě přijala. Ale nechci to dělat pravidelně, nechci začít. Ty tvoje tagy jsou zajímavá záležitost:) Jsem se pěkně zamyslela!

4 Johnny Johnny | Web | 15. srpna 2016 v 18:31 | Reagovat

Si môj človek, bro... a pripomenul si mi ten jeden starý vtip, ako vraví policajt kolegovi: "Kámo, povedz loď." "Loď." "Do piči choď"... "To je dobré, to si musím zapamätať." Príde večer domov: "Stará, povedz loď." "Nepoviem, to bude nejaká sprostosť." "Hovor, lebo ti strelím!" "No dobre... loď..." "Choď do piči." :-D  :-D

5 Moderní Viking Moderní Viking | Web | 15. srpna 2016 v 20:42 | Reagovat

[2]: Hele, pár mých bývalých spolužáků (milovníků Ektora) mi to říkalo celkem průběžně :D.

6 Elly Elly | Web | 15. srpna 2016 v 22:40 | Reagovat

Pobavil jsi, ale máš pravdu!!:D

7 Princezna Princezna | 28. srpna 2016 v 20:20 | Reagovat

Pro takovy vypocet mam malo informaci :D kazdopadne mne zase vadi, kdyz kluk kouri nebo pije, takze tohle byva vetsinou oboustranne

8 ScottApali ScottApali | E-mail | 5. května 2018 v 14:55 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama