Září 2016

Sharip Umhanov

15. září 2016 v 17:24 | Petr |  Neuvěřitelné soutěžní talenty
V tomto článku se mrkneme na úžasného zpěváka a účastníka pěvecké talentové soutěže The Voice of Russia, Sharipa Umhanova. Tento soutěžící si vybral opravdu velice těžkou písničku, slavný tklivý love song Still Loving You od německé rockové skupiny Scorpions. Přestože tento muž, od pohledu gentleman a švihák, vypadal spíše na operního zpěváka, než na někoho, kdo by byl schopen zpívat rockovou hudbu. Nicméně, již při prvních tónech bylo jasné, že se jedná o vyjímečně talentovaného jedince a samozřejmě to bylo jasné i porotcům. Někteří z nich si ještě počkali, až se píseň rozjede, aby si ověřili Sharipovy schopnosti, ale nakonec byl celý sál naprosto unešen.


Nicméně, abych schladil vaše nadšení... jak už to tak bývá, tak ani tento talent v soutěži nezvítězil. Ale neptejte se mě, jak je to možné... To fakt netuším.

Giacomo Voli

10. září 2016 v 13:29 | Petr |  Neuvěřitelné soutěžní talenty
Dnešním talentem je zpěvák Giacomo Voli, účastník a finalista italské pěvecké soutěže The Voice of Italy. Už podle vzezření této máničky bylo jasné, že to, co tento soutěžící zazpívá, bude opravdová pecka. A první dojem skutečně nezklamal. Již po prvních zazpívaných tónech bylo jasné, že se jedná o skvělého zpěváka. Jeden z porotců se však otočil ještě dříve, než Giacomo vůbec začal zpívat, protože mu bylo jasné, že ten, kdo si troufne na Rock and Roll od Led Zeppelinů, má buď obrovský koule, nebo je to špičkový zpěvák. A v tomhle případě to bylo asi obojí.


Nicméně, pokud vás zajímá, jak tento talentovaný křikloun v soutěži dopadl, musím vás opět zklamat, protože stejně jako Mitchell Brunings v soutěži nezvítězil. Bohužel, dnešní publikum již nemá pro rock and roll pochopení.