Únor 2017

Začínáme s pohanskou hudbou

12. února 2017 v 11:04 | Petr

Už je tomu nějaký čas, kdy jsem totálně propadl pohanské hudbě. Co mám tou hudbou na mysli? Spadá sem folk metal, celtic metal, pagan metal, viking metal a vlastně trochu i ambientní a atmosferická hudba, neofolk, folk, progresivní black metal, melodický death metal, někdy i power metal a další. Ale protože to všechno nechci takhle složitě vyjmenovávat, tak tomu budu nadále říkat jen pohanská hudba.
A jelikož jsem o kvalitě této hudby naprosto přesvědčen, rád bych si tak trochu zahrál na misionáře, který bude šířit toto umění mezi "prosťáčky".

Pierre Edel

12. února 2017 v 10:23 | Petr |  Neuvěřitelné soutěžní talenty
Dnes se společně podíváme na talentovaného křiklouna a účastníka pěvecké talentové soutěže The Voice of Ukraine, Pierra Edela. Tento soutěžící vzbudil mezi diváky rozruch už jen svým poměrně extravagantním vzhledem. U mnohých nejspíš hrály roli i předsudky a tak byla atmosféra v sále před zahájením čísla poměrně rozpačitá. Když se však rozezněly první tóny elektrické kytary, muselo všem dojít, že ten, kdo si zvolí do soutěže písničku od Zeppelinů, musí být buď geniální zpěvák nebo naprostý šílenec. No... a první varianta se ukázala jako ta správná. Pierre Edel divže svým ječením ve výškách nestrhnul celou halu a po skončení jeho čísla se mohlo obecenstvo zbláznit.


Jo, a jen tak mimochodem... Nevyhrál :).