Dilemata (anketa)

ANKETA 01: Litujete toho?

16. listopadu 2017 v 18:08 | Petr

Dnes se nebude jednat o žádné dilema, ale o vyloženě upřímnou a klasickou anketu. Otázka, kterou vám chci položit, je ale docela osobní. Nicméně, pořád jsme na anonymním internetu a tak není třeba ostýchat se.

Dnešní velmi prostý dotaz zní:

Litujete, komu jste věnovali své panictví/panenství?


Za mě je odpověď jasná. Já nelituji.

DILEMA 04: Komunismus nebo nacismus?

17. srpna 2016 v 15:47 | Petr
Dnešní dilema bude tak trochu politické. Žili byste raději v zemi, kde vládne:

Nacismus


nebo raději:

Komunismus?

A co se týče mé odpovědi: Je to těžké dilema. To je jako volit mezi ochrnutím a autismem. Oba režimy jsou stejně špatné, sice je každý na úplně druhé straně, ale oba jsou vyhnané do stejného extrému. Oba režimy zapříčinily smrt mnoha lidí. Já jsem ani jednu dobu na vlastní kůži nezažil. Takže nemůžu soudit objektivně. Nicméně, když se na to podívám z pohledu vlastního bezpečí, volil bych nacismus. Proč? Protože je zde větší šance, že bych přežil bez úhony. Vypadám jako typický árijec - bledý, blonďatý a modrooký. Krom toho nacisté milovali a uznávali germánské a vikingské předky, ve kterých mám zálibu i já. Zatímco komunistický režim by mě asi velmi rychle odstranil, protože s ním bych se neshodl na ničem.

DILEMA 03: Děvkaře nebo panice?

12. srpna 2016 v 13:33 | Petr
Dnešní dilema bude určeno pouze pro dívky, slečny a ženy. Otázka, kterou bych zde chtěl řešit totiž zní: Začít si něco raději:

S panicem


nebo raději

S děvkařem?


S tím "začít si" nemám na mysli hned rovnou vztah. Do začátku třeba jen sex, z něhož se ten vztah může časem i vyklubat. Dnes se pochopitelně zdržím vyjádření vlastního názoru, neboť nejsem holka a neumím se proto tak úplně vcítit do situace. Nicméně, vaše odpovědi mne vskutku zajímají! Odpovídejte tedy pravdivě dámy! Je to anonymní a nikdo vás nebude soudit.

DILEMA 02: Šikana

11. srpna 2016 v 18:09 | Petr
Dnešní otázka se bude týkat šikany. A sice, byli byste radši, aby:

Bylo vaše dítě šikanováno


nebo aby:

Bylo vaše dítě šikanátorem?

Co se týká mé odpovědi, tak je to fakt těžké dilema. Ale byl bych asi raději, aby moje dítě šikanovalo ostatní. Rozhodně to není nic, za co bych měl na svého syna být hrdý, ale zatímco šikanovaný jedinec si většinou odnáší psychické, či fyzické následky, šikanátor žádnou újmu neutrpí. A podle mě je jednodušší odnaučit agresora násilnickým sklonům, než udělat z oběti sebevědomého suveréna, který se nenechá šikanovat. A viděli jste film "Zlo mezi námi"? Tam byl taky hlavní hrdina nejdříve šikanátorem, ale později se z něj stal fajn kluk. Kdežto ve filmu "Zkažená mládež" byl hlavní hrdina obětí od začátku až do konce.
Krom toho musím přiznat, že moje ego by asi neuneslo, kdybych věděl, že můj syn, má vlastní krev, je ve škole neoblíbený a šikanovaný.

DILEMA 01: Utonout, nebo uhořet?

10. srpna 2016 v 21:11 | Petr
Rozhodl jsem se, že čas od času vás, své čtenáře, nechám odpovědět na určité dilema. Účel je jednoduchý... zkrátka by mne strašně zajímalo, co byste zvolili vy. Protože já osobně nad některými dilematy přemýšlím dost dlouho a i tak se pořád nemohu definitivně rozhodnout. Dnešní otázka, kterou na vás mám, je jednoduchá:

UTONOUT


nebo

UHOŘET?


Co se mne týče, já osobně bych volil uhoření. Proč? Jako malý jsem jednou spadl do řeky a skoro jsem se utopil. Zachránili mne na poslední chvíli. Takže si umím živě představit, jak hnusný pocit to je. Plíce máte plné vody, voda zkrátka všude... No, je to prostě fakt odporný pocit. Už nikdy víc! To radši uhořím... A co vy? Volíte raději smrt #NaPalacha, nebo #NaJanaNepomuckýho?
 
 

Reklama