Neuvěřitelné soutěžní talenty

Pierre Edel

12. února 2017 v 10:23 | Petr
Dnes se společně podíváme na talentovaného křiklouna a účastníka pěvecké talentové soutěže The Voice of Ukraine, Pierra Edela. Tento soutěžící vzbudil mezi diváky rozruch už jen svým poměrně extravagantním vzhledem. U mnohých nejspíš hrály roli i předsudky a tak byla atmosféra v sále před zahájením čísla poměrně rozpačitá. Když se však rozezněly první tóny elektrické kytary, muselo všem dojít, že ten, kdo si zvolí do soutěže písničku od Zeppelinů, musí být buď geniální zpěvák nebo naprostý šílenec. No... a první varianta se ukázala jako ta správná. Pierre Edel divže svým ječením ve výškách nestrhnul celou halu a po skončení jeho čísla se mohlo obecenstvo zbláznit.


Jo, a jen tak mimochodem... Nevyhrál :).

Sharip Umhanov

15. září 2016 v 17:24 | Petr
V tomto článku se mrkneme na úžasného zpěváka a účastníka pěvecké talentové soutěže The Voice of Russia, Sharipa Umhanova. Tento soutěžící si vybral opravdu velice těžkou písničku, slavný tklivý love song Still Loving You od německé rockové skupiny Scorpions. Přestože tento muž, od pohledu gentleman a švihák, vypadal spíše na operního zpěváka, než na někoho, kdo by byl schopen zpívat rockovou hudbu. Nicméně, již při prvních tónech bylo jasné, že se jedná o vyjímečně talentovaného jedince a samozřejmě to bylo jasné i porotcům. Někteří z nich si ještě počkali, až se píseň rozjede, aby si ověřili Sharipovy schopnosti, ale nakonec byl celý sál naprosto unešen.


Nicméně, abych schladil vaše nadšení... jak už to tak bývá, tak ani tento talent v soutěži nezvítězil. Ale neptejte se mě, jak je to možné... To fakt netuším.

Giacomo Voli

10. září 2016 v 13:29 | Petr
Dnešním talentem je zpěvák Giacomo Voli, účastník a finalista italské pěvecké soutěže The Voice of Italy. Už podle vzezření této máničky bylo jasné, že to, co tento soutěžící zazpívá, bude opravdová pecka. A první dojem skutečně nezklamal. Již po prvních zazpívaných tónech bylo jasné, že se jedná o skvělého zpěváka. Jeden z porotců se však otočil ještě dříve, než Giacomo vůbec začal zpívat, protože mu bylo jasné, že ten, kdo si troufne na Rock and Roll od Led Zeppelinů, má buď obrovský koule, nebo je to špičkový zpěvák. A v tomhle případě to bylo asi obojí.


Nicméně, pokud vás zajímá, jak tento talentovaný křikloun v soutěži dopadl, musím vás opět zklamat, protože stejně jako Mitchell Brunings v soutěži nezvítězil. Bohužel, dnešní publikum již nemá pro rock and roll pochopení.

Mitchell Brunings

23. srpna 2016 v 13:55 | Petr
Dneska se podíváme na talenta Mitchella Bruningse, účastníka holandské pevěcké soutěže "The Voice of Holland". Když tento skromný chlapík vstoupil na pódium a začal zpívat hit Redemption Song od Boba Marleyho, porota zůstala jako opařená. A není divu. Poradil si s tím neuvěřitelně. Kdybych zavřel oči, uvěřil bych, že Bob Marley vstal z mrtvých, nebo se reinkarnoval do nového těla. Teh hlas je neuvěřitelný! Naprosto k nerozeznání od originálu a za sebe bych řekl, že se mi líbí snad dokonce ještě víc.


Tenhle muž je ale přesně důvod, proč se nekoukám na pěvecké soutěže. Co tím mám na mysli? No, myslíte si, že tenhle chlápek tu soutěž vyhrál? Správně, nevyhrál. Ale jak je to možné? Co může být větší zázrak, než samotná reinkarnace Boba Marleyho, krále reggae? Kdo ze soutěžících mohl zpívat lépe? Vždyť Mitchell provedl naprosto bezchybný profesionální výkon. Začínám ztrácet víru v lidstvo :(.
 
 

Reklama