Tagy

TAG: Jakou písničku si nechám zahrát na pohřbu?

22. srpna 2016 v 20:03 | Petr

Zatímco jeden z minulých tagů "Jak se bude jmenovat moje dítě?" byl poměrně optimistickým, dneska se podíváme na pravý opak. Na něco poněkud pesimističtějšího. Dnešní tag bude... (jo, napínám vás zbytečně, protože už jste si to dávno přečetli v titulku) ... "Jakou písničku si nechám zahrát na pohřbu?"

TAG: Co nesnáším

15. srpna 2016 v 12:05 | Petr

Téma dnešního tagu je jako vždy velmi prosté. Budeme zde řešit jednoduchou věc - a sice: co nesnáším! Narozdíl od tagu "Věci, co miluji" nebudu do přiložených tématických obrázků dávat gify týkajícíc se oněch konkrétních věcí, ale raději gify, které vyjadřují mou reakci na dané podněty. Jdeme na to!

TAG: Jak se bude jmenovat mé dítě?

11. srpna 2016 v 19:21 | Petr

Dnešní tag bude velmi zajímavý. Tématem totiž je: Jak se bude jmenovat mé dítě? Přestože děti jsou pro mě ještě hudbou daleké budoucnosti, už teď mám jasno v tom, jak se budou jmenovat. Teď už mi zbývá jen najít si manželku, která bude stejný magor jako já a která bude s těmi jmény souhlasit. Proč to říkám? Poněvadž jména, která jsem si pro potenciální potomky přichystal jsou poněkud... neobvyklá. Ale tak co, když může mít Erik Meldik z Viralbrothers za syna Anakina...

TAG: Věci, co miluji

10. srpna 2016 v 20:46 | Petr

Téma dnešního tagu je velmi jednoduché: "Co miluji". Vzhledem k tomu, že miluji opravdu spoustu věcí a vzhledem k tomu, že v názvu tohoto tagu není zmíněno žádné konkrétní číslo, můžete očekávat, že dnes se opravdu rozepíšu! Chcete-li se o mne tedy dozvědět další informace, čtěte dál!

TAG: 10 způsobů, jak získat mé srdce

9. srpna 2016 v 22:31 | Petr

Ty tagy mě začínaj nějak bavit a zřejmě ani tento nebude tím posledním, který vydám. Některé z nich se týkají opravdu zajímavých témat, na něž se dá napsat plnohodnotný článek. A taky je to nejlepší řešení v případě, že vás zrovna nenapadá, o čem psát. A zrovna tento tag - Deset způsobů, jak získat mé srdce, mi padl do oka. Protože díky informacím v něm obsažených se dozvíte více o mé osobě a zároveň to taky bude pomoc pro holky, které by mě chtěly ulovit :D.

TAG: Co chci stihnout před smrtí

8. srpna 2016 v 20:38 | Petr

Jak jsem tak brouzdal po stránkách různých blogerů, narazil jsem několikrát na ten samý tag - Co chci stihnout, než zemřu. Celkem mě to zaujalo a tak jsem si řekl proč ne? Může to být zajímavé a když si sepíšu všechny svoje sny, plány a cíle, třeba mě to i motivuje. Myslím, že každý by si měl jednou v životě takovýhle seznam udělat. Aby se na něj mohl na své smrtelné posteli podívat a říct si buď: "Jo, splnil jsem si většinu svých snů, svůj život jsem si opravdu užil!" a nebo: "Všechny moje sny zavál prach, všechno jsem vzdal a vlastně jsem moc šťastný život neprožil." No, já doufám, že v mém případě to bude ta první možnost. Některé cíle z mého seznamu už jsou totiž na nejlepší cestě ke splnění. Už ale dost řečí a přejděme rovnou k obsahu samotnému.
 
 

Reklama